Yerden bitmedik, yeni de yetmedik. Ama müşterilerimize yeteriz.

Çünkü…
Pazarlama stratejilerini esas alırız.
Strateji belirleriz, stratejilere uygun fikir üretiriz.
Fikri üretirken kendi reklamımızı değil, markanın reklamını yapmaya odaklanırız. Bizi yarışmalardan kazanacağımız ödüller değil, müşterilerimizin satış rakamlarındaki artışlar motive eder.

Çünkü…
En büyük olmak iddiamız da, kaygımız da yok.
Büyümek için büyümek, sadece kanser hücrelerinin amacıdır. Bu yüzden, odağımız büyümek değil, gelişmek.
Biz butik bir ajansız. Yüzlerce çalışanımızla yüzlerce müşteriye hizmet vermektense; onlarca ekip arkadaşıyla onca müşteriye hizmet sunmayı baştan tercih ettik. Bu bizim tarzımız. Tavrımız da tarzımız gibi; butik.


Çünkü…
Başarıların ardındaki en önemli gücün ortak akıl olduğuna inanırız.
Firmaların ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit edip; çözüm stratejilerini belirlerken, hizmet verdiğimiz firma ve kişilerin sadece müşteri değil, ortak aklın ve çözümün de bir parçası olduğunun bilincindeyiz.

Çünkü…
Çözümün parçası olmayacağımız hiçbir hizmeti vermeyiz.
Fark yaratmayacak bir katkının ekonomik bir değer olmadığının bilincindeyiz. Sunduğumuz hizmetlerin, müşterimiz açısından değer oluşturmasını hedefleriz. Memnuniyetsiz her müşteri, bizim için kaybedilmiş bir değerdir.

Çünkü…
Değişen dünya, değişen piyasalar, değişen markalar, değişen teknolojilere rağmen, değişmeyen etik ve ahlaki bilince sahibiz.
Her şeyi yaparız iddiamız yok ama yaptığımız her şeyi kendi işimiz gibi özen ve titizlikle yaparız. Kimi şirketler için “Söz uçar, yazı kalır” diyerek çalışmak bir güvence ise de; Markasimetri ile çalışan firmalar bilirler ki, söz de kalır, yazı da…

Çünkü…
Her şeyi yaparız, hiçbir şey yapmamış gibi hissettiririz.
Prensibimiz; müşterimizde kargaşa, telaş, panik değil; rahatlık ve güven hissi uyandırmaktır. Bu yüzden nasıl yaptığımızı ve karşılaştığımız zorlukları anlatmayız; sadece üretiriz.

Çünkü…
Bizim için işin büyüğü ya da küçüğü yoktur.
Logo tasarımı da reklam senaryosu da aynı özeni görür. Bizim için önemli olan, çok iş, çok müşteri, çok kazanç değil; müşteri, hizmet, memnuniyet arasındaki bağı doğru kurmak.


Çünkü…
Marka için gerekenleri sunarız.
Markanın gücü, tezatlığın yaratıcılığı, değişimin vazgeçilmezliği, stratejinin zorunluluğu, kalitenin gururu, estetiğin albenisi bizde esastır.

Çünkü…
Müşterimizin cirosuyla değil, verdiğimiz işin kalitesiyle övünürüz.
Yaptığımız işleri özenle ve sevgiyle yapar, gururla sunarız.

Çünkü…
İyi bir markatisyen olduğunuz söylenir.
Markayı özenle işleriz. Stratejik ve estetik işler yapmak için yola çıktık. Sadece reklamcı değil, iletişimci ve pazarlamacı olarak da biliniriz.

Markasimetri © 2015