Markaya özel çözümler sunuyoruz. Her marka için ayrı çalışmalar yapıyoruz ve ihtiyaçlarını belirleyip, bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Marka Kimliği Oluşturma
Marka konumlandırmasının sıfırdan oluşturulması veya yenilenmesi... Mevcut pazarlama uygulamalarının değerlendirilmesi, marka stratejileri çerçevesinde pazarlama stratejilerinin belirlenmesi veya revize edilmesi... Marka oluşturma ve iletişim danışmanlık hizmeti.

Pazarlama Danışmanlığı
Marka hedefleri doğrultusunda, pazarlama stratejilerinin oluşturulması; bu stratejilerin tanıtımlarda ne şekilde kullanılacağının şekillenmesi… Yeni oluşumun, satışları pozitif etkilemesi yönünde çalışmalar yapılması, sonuçlarının izlenmesi ve değerlendirilmesi.

Görsel Tasarım
Amblem/logo ve kurumsal kimlik tasarımları; gazete-dergi ilanları; iç mekan-dış mekan (açık hava) tasarımları; katalog, broşür, insert, föy, afiş tasarımları; web, banner ve e-mailing tasarımları…


Süreli Yayınlar
Kurumsal yayın (gazete, dergi) içerik ve tasarımları…

Prodüksiyon
Reklam ve tanıtım filmi, radyo reklamları, jingle hazırlama, konsept fotoğraf çekimleri (ürün çekimi, model çekimi, mekan çekimi, katalog çekimi), viral video.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya sayfalarının yönetimi, sosyal medya ilanları hazırlama ve yayınlama, sosyal medyadaki imaj çalışmaları…

Mobil Projeler
Web, mobil ve tablet tanıtımları, Iphone/android yazılımları; animasyon uygulamaları ile mobil oyunlar.

Dijital Reklam Projeleri
Dijital mecralarda reklam projelerinin tasarlanması, üretimi, yayınlanması. Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformları ve Google reklamları.

Etkinlik Yönetimi
Kurumlara özel etkinliklerin projelendirilmesi ve yönetimi…Markasimetri © 2015